spotkajmy się przy stole

imprezy okolicznościowe

miejsce Na wyjątkowe okazje

Choć doskonałe menu jest kluczem do udanej imprezy, to atmosfera, odpowiednia aranżacja przestrzeni
i unikalne atrakcje są równie istotne.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak sprawić, by każde przyjęcie w Bielsku było unikalne i niezapomniane.

Nic nas tak nie cieszy, jak świętowanie Waszych wyjątkowych chwil. Wyszukane menu – smaki dopasowane do okazji, sezonu, a nawet pory dnia. Wiemy, co Wam doradzić i co jest gwarancją udanej imprezy. Roczek, chrzciny, urodziny, komunia. Bielsko – Biała, nasza restauracja to najlepszy adres dla celebracji.

BESKIDZKIE SMAKI I PEJZAŻE

OTOCZENIE PEŁNE ŻYCIA

PRZESTRZEŃ
dla setek gości

IMPREZY
TANECZNE

WIDOKOWE
OTOCZENIE

WYGODNY
PARKING

WESELE
W BESKIDACH

Wesele w plenerze, czy na sali? Dwupoziomowa restauracja, czy ogród? Ty wybierasz, a my dbamy o spełnienie Waszych marzeń. 

PRZYJĘCIA
URODZINOWE

40 urodziny, roczek dziecka, urodziny z animacjami? W Bielsku, w White House mamy ogród i dwupoziomową restaurację na organizację urodzin w Beskidach.

KOMUNIA
I CHRZCINY

Dopasowane menu, odpowiedni wystrój, liczne atrakcje dla dzieci. Komunia w Bielsku na ogrodzie? Chrzciny na sali? Zarezerwuj.

IMPREZY
TEMATYCZNE

Andrzejki, bal karnawałowy, sylwester w Bielsku – Białej? W Restauracji White House zapewniamy moc atrakcji, jako eksperci w tej dziedzinie.

IMPREZY
FIRMOWE

Catering firmowy, wigilijna kolacja, spotkania biznesowe, to najlepszy sposób na wzmacnianie więzi ze współpracownikami. 

KONSOLACJA
POGRZEBOWA

Kiedy żegnacie najbliższych, my witamy Was z troską od progu restauracji. Zapewniamy ustronne miejsce i udogodnienia wedle potrzeb. 

Wspaniale miejsce, jedyne w swoim rodzaju, dla kazdego coś dobrego. (…) Serdecznie polecam osobom, które planują zorganizować roczek, urodziny czy chrzciny. Pozdrawiam całą zalogę bez ktorej to miejsce nie byloby takie jakim jest.

Na restauracje White House trafiłam z polecenia i postanowiłam tam zorganizować 60-tke Taty- ależ to było smaczne i piękne świętowanie! Każda jedna potrawa zachwycała naszych gości głębią pysznych smaków, wnętrza restauracji mimo tego ze przestronne wprawiały nas w przytulny nastrój. Było tak smacznie i cudownie (…) empatyczni ludzie, z wielkimi pokładami cierpliwości i nieustającym uśmiechem na twarzy, dzięki którym czuliśmy się jak u siebie w domu nie ma lepszego miejsca na obiad, imprezę rodzinna niż ta restauracja! Polecam serdecznie i z czystym sumieniem!  p.s przy imprezach koniecznie korzystajcie z opcji FOTOBUDKI!!!

IMPREZY PEŁNE SMAKU

WYJĄTKOWA ODSŁONA

OKAZJE DO
ŚWIĘTOWANIA

Komunia, roczek, chrzciny, urodziny, wesele w Bielsku – Białej, w restauracji White House u Darka, nie ma rzeczy niemożliwych! Wspieramy każdy pomysł naszych gości w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. Sprawdź galerię zdjęć, zainspiruj się minionymi uroczystościami i twórz własne wspomnienia
w najpiękniejszym wydaniu.

NA MIARĘ DZIECIĘCYCH MARZEŃ

STREFA DLA DZIECI

KĄCIK ZABAW dla najmłodszych

ANIMACJE
na zamówienie

PLAC
ZABAW

SPOTKANIA
Z MIKOŁAJEM

Polecamy Wesołe Animacje, których ilość zabaw i doświadczenie zachwyci nie tylko najmłodszych. Nie bez znaczenia okazuje się często znajomość kilku języków wśród animatorów, co pozwala na swobodną komunikację i bezpieczną zabawę także dla zagranicznych gości.

DEDYKOWANE ATRAKCJE

Animacje dla dzieci sprawdzają się zarówno podczas wesela, jak i urodzin. Wielkie bańki, malowanie buziek, gry
i zabawy z animatorem, to element, który dzieci wspominają długo. Rodzice natomiast mogą cieszyć się ciepłym posiłkiem podczas imprezy, gdy animator bawi się z dziećmi. Satysfakcja każdego uczestnika imprezy jest dla nas niezwykle istotna.

celebrujemy
momenty